ELEKTRONICZNE PODPISY KWALIFIKOWANE

Wydajemy elektroniczne podpisy kwalifikowane

Wydajemy elektroniczne podpisy kwalifikowane dla rejestracji działalności, podpisywania umów na odległość i uczestnictwa w procedurach przetargowych.

  • Szybkie i łatwe potwierdzenie tożsamości w Internecie.

Świadczymy usługę wystawiania certyfikatów dla podpisów kwalifikowanych i pieczęci elektronicznych, które możesz użyć, między innymi do:

  • rejestracji działalności gospodarczej;
  • podpisywania umów z kontrahentami z całego świata;
  • składania deklaracji podatkowych i celnych oraz innych dokumentów do organów i instytucji państwowych i samorządowych;
  • uczestnictwa w przetargach.

Podpis elektroniczny ma formalną i pełną moc prawną jak podpis własnoręczny. Jesteśmy partnerem firmy CenCert, która oferuje podpisy kwalifikowane dostępne na kartach, tokenach lub w chmurze, które są zgodne ze standardem eIDAS. Oznacza to, że mają one moc na terenie całej Unii Europejskiej.  W ofercie są również pieczątki elektroniczne. 

Z aktualną ofertą i cennikiem można zapoznać się na stronie https://www.cencert.pl/.

Napisz do nas na adres: kontakt@most-biznesu.eu